MOJA KRÓTKA HISTORIA

Jako zakręcona traveltravel enthusiastka, spędziłam kilka lat w biurze podróży, ale moja prawdziwa przygoda rozpoczęła się, gdy stałam się mamą. Zamiast zaniechać mojej pasji, postanowiłam zarazić moje dzieci miłością do podróży, kreując unikalne opowieści z naszych wspólnych wypraw.

Witajcie w magicznej “Krainie Przygód”! To niezwykłe miejsce, gdzie trójka nieustraszonych dzieci Janek, Basia i Gabi – rodzeństwo pełne energii i ciekawości – wyrusza na fascynującą podróż przez różnorodne krainy. Każda z książek to unikalna historia osadzona w konkretnym kraju, która wprowadza czytelników w lokalne tajemnice.

’’Podczas ich niezwykłych wypraw, dzieci uczą się magicznych słów charakterystycznych dla danego regionu. Ta fascynująca podróż nie tylko rozbudza ich wyobraźnię, ale także pozwala na naukę języków i odkrywanie magicznych elementów związanych z danym krajem.”

Jednak to nie koniec przygody! Każda książka zawiera nie tylko pełną emocji opowieść, ale również smakowite zapiski o lokalnych specjałach. Dzieci poznają lokalne smaki i potrawy, a na końcu każdej przygody znajdziecie przepis, który możecie razem przygotować w domu. Tak więc, przygotujcie się na kulinarne i literackie podróże przez “Krainę Przygód” – miejsce, gdzie magia spotyka się z edukacją i zabawą!

NOWOŚĆ

Kraina Przygód - Włochy

Wyrusz z Jasiem, Basią i Gabrysią na podbój niesamowitej Italii. Odwiedź magiczny Rzym, poznaj tajniki włoskiej pizzy. Daj się porwać w niezapomnianą przygodę z włoskimi przyjaciółmi. 🙂

KRAINA PRZYGÓD

Włochy

KRAINA PRZYGÓD

Hiszpania

Wrocław office.storylandforkids@gmail.com